| luiza71 a întrebat:

Buna tpu.asi vrea sa stiu si eu cat costa taxa pentru admiterea la facultate anul asta si daca imi bag dosaru la 2 facultati cat costa la ambele.

Răspuns Câştigător
| dianna92 a răspuns:

Depinde de facultate. Eu ma inscriu la 2 facultati, si una e 90 de lei, cealalta e 150 de lei. Deci mai bine cauti pe site-ul Universitatii si vezi la fiecare facultate cat e taxa de inscriere. Altfel, o sa te trezesti ca nu ai destui bani sa iti platesti taxa.

| luiza71 explică (pentru dianna92):

Eu as vrea prima data la agronomie la cadastru si a doua facultate la ise.ai cumva vreo idee cat ar costa?

| dianna92 a răspuns (pentru luiza71):

Nu, taxele sunt afisate la ei pe site, la fiecare facultate in parte. Intra pe site-ul lor si vei afla

3 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Cred ca cate 100 lei la fiecare>deci 200 lei in total.Cel putin asa a fost anul trecut cand s-a inscris verisoara mea.