| Valina_Crina_1987 a întrebat:

La facultate la examen se da si ce facem la laboratoare sau doar la curs?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

La facultatile tehnice, laboratoarele se termina printr-un "examen" separat, numit colocviu, si acesta are loc la sfarsitul semestrului, nu in perioada examenelor. La examen nu se dau subiecte din temele de la laborator, dar iti poate pica din cursurile care trateaza teoria pe baza carora s-au facut lucrarile de laborator.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pa la laboratoare ce crezi ca faci? ce se preda la curs, nu faci materie noua