| Mariucaxoxo a întrebat:

Bună TPU, pentru cei din Botoșani as vrea păreri sincere despre liceu Laurian. Este de fițe? Se învață bine? Colegii sunt prietenoși? Cum sunt profesorii? Condițiile din camin sunt favorabile? Țin să menționez că doresc să mă transfer anul viitor (în clasa a 11-a deoarece ai mei considera că sunt capabilă de-a face naveta) și vreau să știu dacă merită și cum as putea convinge pe ai mei să mă transfere mai repede de la liceul unde sunt (L.T.B.)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Mai de "fițe" e COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" dar nu cu mult (vreo 20 sutimi)