| anonimmmmm0986 a întrebat:

Bună TPU! Sunt clasa a 8a si tocmai azi am aplicat pentru licee. Am o întrebare, daca media mea de admitere este 5.79, am vreo șansă să pic la un liceu pe un profil la care media ultimului admis de anul trecut a fost 5.63? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai o sansa sa intri. Sper ca ai pus si licee si profiluri cu medie mai mica de admitere, ca sa fii sigur ca intri la un liceu.

| anonimmmmm0986 explică (pentru Ioandelasal):

Da, am pus si cu medie mai mica de admitere dar si fara medie ca sa fiu sigură că intru la un liceu si nu raman in tura a 2a.