| pufyy a întrebat:

trebuie sa fac o compune la engleza cu titlul "who are you?". in ea va trebui sa spun despre stilul vestimentar si chestii de genul asta.insa nu stiu cum sa incep nu am nici cea mai vaga idee. puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi? si nu mi'ar strica niste sfaturi cu ce sa mai introduc in ea... dau funiditza big grin

2 răspunsuri:
| DenisejUSTmE a răspuns:

Pai.spui cine esti tu,ce te intereseaza la imbracaminte, vorbesti despre ele, cum si de ce iti place sa te imbraci asa, si in ultima part3 spui mai multe feluri in care o fata se poate imbraca.(blugi,un maieu,o curea,o bratara aurie,un lantic auriu simplu, si parul drept pe spate, si o palarie neagra.).

| вèiiiвiii a răspuns:

Buna love struck m`am gandit sa te ajut big grin uite compunerea in
ENGLEZA :
Fashion style a person chooses as he feels and thinks her time as well and feels good in his cell. Some people have a bad mood just because they do not like the outfit you have. Asat is very dependent on each person. Jewelry gives a person a different style, you can wear a shirt and you add a necklace and some earrings dragutii and style changes. Cher style of people is different, it's good to be different but not too extravagant depends on the person. That I think about style.

ROMÎNĂ :
Stilul vestimentar al unei persoane il alege dupa cum simte si dupa cum crede ca ii data bine si se simte bine in pilea lui. Unele persone au o stare proasta doar pentru ca nu le place tinuta pe care o au. Asata depinde mult de fiecare persoana in parte. Bijuteriile da unei persoane un alt stil, poti purta o bluza si sa iti adaugi un colier si niste cercei dragutii si stilul se schimba. Stilul unor persoane este chera diferit, este bine sa fii diferit dar nu prea extravagant depinde de persoana. Asta cred eu despre stil.

Sper ca te-am ajutat love struck
Bafta la scoala love struck
Sarbatorii fericite love struck
Si multa sanatate love struck!