| Andreea_8588 a întrebat:

Buna tututror! Am si eu o intrebare... pot sa dau la Facultatea de Farmacie chiar daca sunt la un liceu cu profil matematica-informatica?

Răspuns Câştigător
| M a răspuns:

Da! Acum nu mai conteaza ce profil termini, poti sa te duci la ce facultate vrei.dar va trebui sa muncesti putin mai mult!happy
Succes! big grin

7 răspunsuri:
| justme97 a răspuns:

Liceul nu tine neaparat de ce facultate vrei sa alegi
daca tu vrei asta poti da facultatea de farmacie
nu te impiedica nimic

| FreshDreams a răspuns:

Da, desigur, daca esti la profil mate-info poti sa te duci unde vrei.

| hagi14 a răspuns:

Da poti!

| danut a răspuns:

Ce te tine? S-a putut oricand dar era mai greu cu pregatirea de specialitate.

| Sellena_4766 a răspuns:

Da,cred ca da. Facultatea e mai importanta ca liceul si am inteles ca iti trebuie chimiewinking :*

| MyBeautiful a răspuns:

Da! Poti sa iti continui studile la ori ce facultate. Funda?

| CeZzZaR a răspuns:

Da. se poate dahappy