| andrabella a întrebat:

Buna vreau sa dau la facultatea de drept.Ce ar trebui sa stiu despre aceasta? Sfaturi utile va rog, stiu si eu programa. Vin dupa un liceu de tehnicean in activitati de comert profil real.

2 răspunsuri:
| BoneShiver a răspuns:

Tu vrei. Dar nu sunt sigur ca e destul laughing
NU STIU cum e la facultatea de drept, dar sunt destul de sigur ca poti gasi un orar online.

Si nu vreau sa te descurajez (Doamne fereste, ai incredere in tine si vei reusi!) dar colegii mei care dau la drept fac meditatii la gramatica si economie de cateva luni bune!

So na... Bafta! big grin Sper sa reusesti tot ce iti doresti!

| andrabella explică (pentru BoneShiver):

In ciuda handicapului pe care il am... capul imi merge am invatat singura pentru bac fara sa merg la scoala si am o doza de nebunie sa incerc nu ma dau batuta. mersi