| alin1317 a întrebat:

nu stiu daca am ales categoria corespunzatoare intrebarii. Ma contrazic cu o verisoara care spune ca in Iom Luca Caragiale se intra cu 6 media. Este adevarat? Va multumesc! Funda.

Răspuns Câştigător
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu, nu are dreptate. Se intra cu 8 si ceva

| alin1317 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Mulțumesc. :-)

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru alin1317):

Nu ai pentru ce happy

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Media nu este fixa. Depinde de numarul candidatilor. Poate fi mai mare. Poate fi mai mica.

| alin1317 explică (pentru Salontanul):

Nu ma ajuti deloc :-))
Depinde de ce ca nu intelef, la mine nu a depins de nimic, am avut o medie si am intrat la un liceu care avea o medie aemanatoare cu a mea. Deci, vreau sa castig pariul cu verisoara mea :-))

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM din ce localitate este liceul? =))

Sunt mai multe licee cu această denumire :
https://www.google.ro/#q=liceul+Ion+Luca+Caragiale

Eventual, precizează localitatea şi apoi îţi spun mediile din 2014 :)

Toate cele bune.