Întrebare recomandată | Caduceus a întrebat:

Buna ziua!
Sunt elev in clasa a XIIa pe filo si am devenit foarte pasionat de stiinte dupa ce am castigat in vara aceasta locul 1 national la un concurs de experimente. Intrebarea mea ii priveste pe fostii sau actualii studenti la facultatea de chimie si suna cam asa :Credeti ca ma pot descurca la facultate, avand in vedere ca eu am facut chimie doar pana in clasa a X a?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Daca esti pasionat, iti place materia respectiva si ceea ce faci, o sa te descurci foarte bine.