| realorfantastik a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele de la evaluarea nationala pe net? Pe ce site? FUNDA + VOT!

11 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

S-au afisat deja. pe ISJ. Inspectoratul Scolar Judetean Bucuresti( scrii judetul tau)

Răspuns utilizator avertizat
| JustmeV a răspuns (pentru realorfantastik):

Spune-mi judetul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| JustmeV a răspuns (pentru realorfantastik):

Pe site-ul asta trebuie sa fie. De la judetul meu, Satu Mare, a aparut.

| deeadeea111 a răspuns:

Probabil astazi pe edu.ro

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi rezultatele la linkul :
http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/CandFromJudAlfa.aspx?Jud=24&PageN=1

Toate cele bune.

| Zapkitu a răspuns:

Uite aici notele tuturor elevilor din toata Romania: http://www.isjarges.ro/attachments/article/3699/total.pdf

| ellena239 a răspuns:

Eu citisem pe un site ca pe 5 luna asta si ar trebui sa apara pe edu.ro

| micsiinteligent a răspuns:

Cauta pe site-ul www.calificativ.ro