| anonim_4396 a întrebat:

Care este programa pentru examenul de definitivat educatoare 2013?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-te la Casa Corpului Didactic din localitatea ta și ți-o oferă.
Încearcă s-o descarci, poate o afli chiar de aici: http://www.didactic.ro/......educatoare

Ca să știi ceva sigur, trebuie să faci un drum până unde te-am îndrumat.
Pe net, știi cum e (sau nu știi?), ai putea avea surprize, iar la examen să te "trezești" cu subiecte total străine de tine.