| anonim_4396 a întrebat:

Care facultate este mai buna? Ingineria produselor alimentare sau controlul si expertiza produselor alimentare?

Răspuns Câştigător
| FollowMeNow a răspuns:

Depind epe ce vrei s ate axezi in viitor, intra pe site-ul facultatii respective si poti vede ce perspective profesionale ai, ce orar ai (foarte important sa stii asta! inainte sa aplici la facultate ca sa ai o perspectiva despre ce studiezi). Dupa mine ti-as sugera sa le faci pe aman2...

1 răspuns:
| WarriorCat a răspuns:

Ambele facultati sunt bune, la prima examenele sunt mai usoare, si ai sanse sa treci.