| Bull4ever a întrebat:

Care ma poate ajuta cu un >sfat
Am terminat un liceu economic + bac luat si as vrea sa ma bag la o facultate de info.
Am auzit ca e foarte grea.
Ma pricep destul de bine la calculatoare mai ales la partea hardware, in schimb la soft am unele probleme dar ma pricep si acolo, sa pun sisteme de operare sa lucrez in mysquel, etc.
Ce ziceti as avea ceva sanse?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca iti place matematica (si te pricepi), ai sanse mari de reusita in domeniu.

| ThePinkPant3r a răspuns:

Daca crezi ca esti bun in domeniul acesta du-te nu ai nimic de pierdut.

| Wendego a răspuns:

Poti sa incerci ceva robotica sau ceva ce se axeaza pe partea hardware daca zici ca te pricepi.Iar acolo o sa faci si programare si o sa vezi atunci daca iti place sau nu