| Jessica1235 a întrebat:

Câte lecții cuprinde materia de a XI-a biologie și dacă puteți să-mi spuneți care sunt ar fi minunat. Mulțumesc, ofer fundă

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E vorba ca materia de la anul' să fie mai "răsfirată" așa că un răspuns dat acum ar fi inutil

| Alexx234qw a răspuns:

In clasa a 11-a se face anatomie. Lectiile cuprind toata anatomia corpului uman. Citologie, histologie si sistemele: nervos, senzorial, endocrin, muscular, osos, articular, digestiv, respirator, excretor, circulator si reproducator.

| Jessica1235 explică (pentru Alexx234qw):

Mulțumesc pentru răspuns