| ChristinneVonD a întrebat:

Cate ore de romana se fac la filo? Dar la stiinte sociale?

5 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

In clasa a 9-a se fac 4 ore de romana la filo, iar in a 10-a creste numarul (la 5 sau 6 ore pe saptamana)

| Criiistinutsa a răspuns:

4 la filo, 4 la stiinte sociale happy. stiinte sociale si filologia tot profile umane sunt happy!

| ChristinneVonD explică (pentru Criiistinutsa):

Citisem undeva ca la stiinte sociale sunt in jur de 6-8 iar la filo cam 8-10 si de aceea happy

| Criiistinutsa a răspuns (pentru ChristinneVonD):

Doamne fereste! nu laughing. Eu sunt la filologie, nu e asa si ce zice Miss xD acolo cele 5 ore sunt de fapt 4 ore de romana si o ora de literatura universala:p

| ChristinneVonD explică (pentru Criiistinutsa):

Multumesc frumos :*