| rose345 a întrebat:

Ce ar trebui sa repet pentru clasa a opta? Am foarte mari emotii in legatura cu examenul, desi am avut mereu cea mai mare medie.

1 răspuns:
| pet555 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa repeti ceva, poate materia de pana acum la romana, matematica, dar oricum toata clasa a 8-a va fi ca sa repeti pentru examen. Stai linistit\a, daca ai medie mare vei intra, examenul de fapt dovedeste cat esti de bun, iar daca esti bun, vei lua nota mare. Succes!