| MorganaM a întrebat:

Ce materie, scolara, iti place cel mai mult si de ce? happy

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Matematica: este ca o femeie, frumoasa si mereu surprinzatoare, niciodata nu poti spune ca o cunosti si o stapanesti asa cum ti-ai dori.

| SkyPilot a răspuns:

Materia cenusie, ca o folosesc la majoritatea celoralte materii.

| MorganaM explică (pentru SkyPilot):

Eu intrebam de materie scolara...

| SkyPilot a răspuns (pentru MorganaM):

Ar fi trebut sa fie plin in scoli de materie cenusie happy
OK, daca vrei un raspuns conventional, matematica, pentru ca este domeniul in care nu stim despre ce discutam si nu stim daca ceea ce afirmam este adevarat.
"...mathematics may be defined as the subject in which we never know what we are talking about, nor whether what we are saying is true."
https://en.wikiquote.org/wiki/Bertrand_Russell

| MorganaM explică (pentru SkyPilot):

Multumesc happy

| SkyPilot a răspuns (pentru MorganaM):

Pentru putin. Chiar daca aparent ti-am raspuns cu o gluma, sa stii ca am absolvit mate-info (facultatea), lucrez in IT si chiar imi place ce fac happy

| MorganaM explică (pentru SkyPilot):

Wow! Am auzit ca cei cu studii in it sunt foarte cautati. Felicitari ca ai reusit sa iti implinesti visul happy

| Zaygon a răspuns:

Mate, Info(programare), TIC(cu toate ca aici stiu mai multe ca profesorul de la clasa), Isto, Geogra.

| Daniellllll1 a răspuns:

Tinand cont ca sunt baiat, sa nu zic sportul
Cred ca ar fi Istoria.

| AndreePapush a răspuns:

Literatura...Ea ne invata foarte multe
Hai sa fim de acord cu totii, datorita ei eu stau si scriu, citesc, public raspunsurile
O ador imi place o iubesc)

| IonutIoni123 a răspuns:

Sportul, pentru ca nu trebuie sa fiu atent laughing

| Mic_Pufulet_1996 a răspuns:

Imi place desenuwinking
De ce pentru ca imi place sa desenez =)

| prietenosu2011 a răspuns:

Imi place engleza pentru ca ador sa vorbesc engleza si in special limbi straine(singura limba straina care nu imi place e franceza) happy.