| GulDan a întrebat:

Ce profil e mai greu? Industrie alimentara sau stiinte ale naturi?!

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Clar stiintele naturii.

| ƳourMind a răspuns:

Stiinte ale naturii deoarece aprofundeaza mai mult materia in schimb orele sunt cam aceleasi!
Bafta!

| w0nderboy a răspuns:

Eu as zice ca stiintele ale naturii sunt mai grele... in industria alimentara este cu mult mai usor.

| ioanaAn a răspuns:

Stiintele naturii cu siguranta!

| IAMKENNETH a răspuns:

Stiinte ale naturii. Eu sunt la industrie alimentara. e putin greu pentru ca invatam toate utilajele care se folosesc + din ce sunt alcatuite acele utilaje happy

| minda23 a răspuns:

Stiinte ale naturii

| justroro a răspuns:

Stiinte ale naturii, evident.

| dreamnow a răspuns:

Nu prea vad legatura dintre ele... Normal ca stiintele naturii laughing))

| LauraSpunePeFata a răspuns:

Stiinte ale naturii

| AleXandraDoll a răspuns:

Stiinte ale naturii!