| annee13 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca am putea auzi tot ce gandesc ceilalti oameni? Dar daca oamenii ar dobandi dintr-o data capacitatea de a trece prin pereti?

Help mee! praying

Fundita! smug

love struck big hug love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce misto ar fi:X in primul rand, daca am auzi ce gandesc altii, ne-am ferii de toti prietenii falsi, de dusmani si de lumea perversa si am stii ce trebuie sa facem in secunda urmatoare, in legatura cu ei.iar in al doilea rand, daca am putea trece prin pereti am fi toti bogatilaughing sau eu, unul, m-as duce in parlament si as lua banii tuturor politicienilor corupti, ca s-asa nu-i meritarolling on the floor

4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Iti dai seama ca ar fi un haos total si ar fi bataie in fiecare zi... sar afla codurile secrete si nu sar mai numi secrete. sar fura din toate bancile ar fi o totala vraijte ar fi numai infern. oricum ce spui tu e scenariu de film.asta nu o sa se intample niciodata.

| EternaLove a răspuns:

Pai,nu ar fi tocmai bine.happy Daca ai putea auzi gandurile celorlalti probabil ai innebuni! Pentru ca fiecare gandeste in felul lui si sa mergi pe strada auzind in jurul tau tot felul de voci o sa ai impresia ca ti se adreseaza tie si nu o sa mai sti ce sa faci si intr-un final o sa te trezesti vorbind singur si fara sens iar oamenii te vor privi ciudatbig grin Deci...mai bine nuhappy Cat despre trecutul prin pereti...imagineaza-ti cum ar fi ca mama ta sa poata trece prin pereti, tu sa vrei un moment de intimitate cu o prietena de-a ta ca sa mai barfiti de-ale voastre si dintr-o data sa o vezi pe mama ta in spatele tau tragand cu urechea chiar daca usa ar fi incuiata.laughingDeci, mai bine nuhappy Sper ca te-am ajutatbig grin

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Daca am avea toti kpacitatzile astea ar fi haos pe planeta... ar fi numai jafuri si la cat de mult ne critikm unii pe altii pe strada iti dai seama cate scandaluri sh batai ar iesi... sper ca te'am ajutat

| Lili_4370 a răspuns:

Ai innebuni cu siguranta. Nu ai fi capabil sa iesi in strada din cauza durerii de cap. Creierul va percepe acele ganduri ca si straine si le va combate pe masura prin tot felul de tehnici, generand niste simptome aproape insuportabile. Nimeni nu ar trebui sa citeasca gandurile altora.
Vis-a-vis de trecutul prin pereti...asta ar insemna ca atomii peretelui sa se disloce oarecum, legaturile dintre ei ar trebui sa fie foarte slabe (asemanatoare lichidului). Pt aceasta este nevoie de o energie imensa. In al doilea rand, trecand prin acel camp bombardat cu energia respectiva, risti sa te disloci si tu si nimic nu iti garanteaza ca atomii tai se leaga perfect la loc. Poate te trezesti cu sânii pe faţă...