| lya18 a întrebat:

Cei care ati facut o facultate si nu regretati pentru ca ati ales-o. spuneti-mi care ar fi aia? Eu am terminat anul asta a 12 a si nu m-am inscris nicaieri deoarece nu vreau sa fac greseala de a renunta dupa un an la ceva facultate pentru ca nu imi place sau pentru ca e prea greu! Trebuie sa ma hotaresc f.bine inainte de a alege, de aia am ales sa nu ma inscriu anul asta si sa imi caut ceva de lucru dar si sa imi gasesc domeniul/facultatea potrivita, ca sa ma inscriu anul viitor. Astept raspunsuri happy

12 răspunsuri:
| robertyz23 a răspuns:

Eu nu m`am inscris
aceeiasi situatie ca a ta.bine eu o sa plec in Italia:X!
in
Romania morihee hee!

| lya18 explică (pentru robertyz23):

Pleci pe termen "limitat "?happy

| robertyz23 a răspuns (pentru lya18):

Hmmm pai cel putin pana la varahappy? vrei sa vii cu mine sau dc intrebihee hee?

| lya18 explică (pentru robertyz23):

Depinde...ce vrei sa faci tu acolo? happy...laughing

| robertyz23 a răspuns (pentru lya18):

Muncesc la o fabrica de cd`uritongue!

| lya18 explică (pentru robertyz23):

Aha,interesant.

| robertyz23 a răspuns (pentru lya18):

Da`mi facebook`ul tau sau un id sa ne cunoastem mai binetongue

| LAYILA a răspuns (pentru robertyz23):

Napoli... napoli cred ca stii ce inseamna expresia! :-)

| lya18 explică (pentru LAYILA):

Vrei sa zici ca si tu ai luat-o..."incotro... spre Napoli "?

| LAYILA a răspuns (pentru lya18):

Nup, eu locuiesc la roma, napoli napoli sa zice ca e ca un fel de luare lamisto cand ici asa aici mapoli e vazut ca un oras pin de tigani sa zicem doar ca nu sunt tigani acolo e o alta lume la napoli :-) iar Romania si napoli e sa zicem cam acelasi lucru

| robertyz23 a răspuns (pentru LAYILA):

Interesant.via milanohee hee nu napolihee hee

| LAYILA a răspuns (pentru robertyz23):

Corect :-)