| Andrush98 a întrebat:

Cei care sunt in clasa a-8-a si urmeaza sa dea evaluarea nationala credeti ca trebuie sa mergem in uniforma? funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Nu se merge in uniforma dar nici cu cel mai mare decolteu din lume si cei mai scurti pantaloni pe care ii gasesti la Mall. Te imbraci adecvat pentru ca nu mergi la discoteca dar nici nu iti poti lua cojocul cand afara is 35 grade Celsius.
O zi buna!:*

2 răspunsuri:
| Alexxanndru a răspuns:

Nu neaparat in uniforma dar sa fie o tinuta decenta. FUNDA? big grin