| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da un site cu caracterizarea corecta a Vitoriei Lipan din Baltagul? happy

Răspuns Câştigător
| Vitalie a răspuns:

ReferateXP.com postează doar referate originale, corectate, cu diacritice şi fără greşeli gramaticale.
Există un referat şi despre Vitoria Lipan acolo, aşa că poţi să-l foloseşti pentru inspiraţie.
Dacă vrei să sprijini site-ul, trimite şi tu eseele tale contactându-mă.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe www.referate.ro ai încercat?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de unde stii ca orice site ti-am da... are referatul corect... la o prima estimare. Nu prea ai citit baltagul, nu?