| ALEXA2387 a întrebat:

Cine o să verifice buletinele la evaluare naționala din clasa 8, dirigintele clasei, directorul sau alți profesori?
Vă rog vreau răspunsuri serioase

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" ALEXA2387; Vă rog răspunsuri serioase"

da' niște intrebări serioase, nu ai?

| ALEXA2387 explică (pentru sierra1):

Vai, dacă te enerveaza întrebarile mele ignorăle pentru că tu nu ai să îți raspunda cineva cum îmi mi-ai raspuns la întrebare.

| sierra1 a răspuns (pentru ALEXA2387):

" ALEXA2387 : dacă te enerveaza întrebarile mele ignorăle..."

dimpotrivă, ne creează o stare de euforie, de bine. Dacă ințelegi...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum am zis si la cealalta intrebare... nu stim, asta o sa se stabileasca atunci. O sa fie orice profesor (mai putin cel de la materia respectiva).

Vrei raspunsuri serioase? Pune intrebari serioase.

| ALEXA2387 explică (pentru DoarBogdan):

Păi eu fac matematica cu dirigintele meu deci el nu o să asiste la evaluare?

| DoarBogdan a răspuns (pentru ALEXA2387):

Aparent nu.

| samforafixshoion a răspuns (pentru ALEXA2387):

Nu va participa la supravegherea EN la materia matematica. Poate el se va afla in comisia evaluarii

| ALEXA2387 explică (pentru samforafixshoion):

Ce este comisia evaluări? Și te rog să îmi spui daca cei ce vor asista la evaluare vor verifica buletinele!? Mulțumesc, și scuze de deranj

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce pățiși mămică de ești rău?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Pai pana aici, nu se mai poate...

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

E clar, are covid săracul...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Sa stii ca m-a cam luat asa o stare de pre-raceala. Dar se rezolva cu un ceai ^_^. Nu ma las eu rapus.

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ptiu,stai departe sa nu se ia...gata,nu mai ești prietenul meu, îți dau block, ignore, nefolositor de toate... #saynotocovid [-O

| samforafixshoion a răspuns (pentru ALEXA2387):

Da. Ti-l verifica cand intri si tu sa-ti completezi pe foaie cnp-ul tau sau pe alta foaie si sa-l ai pe masa. Comisia de evaluare is cei care iti vor corecta tie cele doua examene, la romana si matematica. Poate in comisie o sa fie si dirigintele tau de mate si poate vei avea noroc de iti v-a corecta el lucrarea de examen.

| Desmnvj a răspuns:

Când intrați în clasa le arătați de la depărtare, acestea le veți tine pe banca, veți fii înregistrați, iar pe înregistrare trebuie sa apară și buletinele