| NorulVerde a întrebat:

Cine stie unde pot gasi rezultatele la concursul terra etapa judeteana din Galati?

Răspuns Câştigător
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Http://www.scoala28gl.ro/......a_Note.pdf
Ma refer la ce este mai sus de ele.

5 răspunsuri:
| NorulVerde explică:

Mdea mersi... Dar e clar ca astia nu au punctat corect ca eu am facut de cel putin 8.5straight face

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns (pentru NorulVerde):

Hai nu te supara. Oricum tot cel mai bun ramai. Daca vrei fa contestatie. S-au vazut si note marite cu 16 puncte dupa contestatie...

| NorulVerde explică (pentru TheTruthBeneathTheRose):

Eu nu vreau sa trec mai departe pentru ca pana pe 27 aprilie (cand avem teza la romana) trebuie sa invat fara sa ma opresc ca o sa oblige fratele meu...Dar eu tot nu pot sa suport ideea ca a scazut 6 punctestraight face