| AfGanistaNuL a întrebat:

Comentariu la 3 Strofe al poeziei Eminescu-fiiind baiet paduri cutreieram! Ofer Fundita!

4 răspunsuri:
| Cr3tzulin4 a răspuns:

Cauta si tu pe google.si daca e tot comentariul scrie pana la ce strofa ai nevoie! succes!winking

| AfGanistaNuL explică (pentru Cr3tzulin4):

Nu este nici un comentariu bun pe google ca daca gaseam din prima nu mai puneam aceasta intrebare - am pus intrebarea sa-mi formulati un Comentariu frumos Pentru fundita. Aceasta poezie o am maine la teza.

| AfGanistaNuL explică (pentru Cr3tzulin4):

Care imi face comentariul dau fundita

| AfGanistaNuL explică:

Maine (25.11.2011) am Teza la Romana si imi creste un punctaj mare pe acest comentariu love struck Daca ma poti ajuta sa-mi faci un comentariu. ca am 2 de 4 la Romana... ca sa ma ajuti sa trec si eu pe sem 1 sad