| miruna99 a întrebat:

Considerati ca un copil are dreptu la opinie, in ciuda faptului ca este imatur fizic si psihic Argumentati răspunsul

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ca sa nu raportez intrebarea ta ca tema ia argumenteaza tu mai intai, si apoi mai argumentam si noi happy

| Iunona a răspuns:

De multe ori copii te pot frapa cu raspunsurile lor. Motivul este simplu: adultii se asteapta ca ei sa se comporte ca niste prostuti si sa dea argumente banale. Dar nu este intotdeauna asa. Copii sunt mai receptivi decat noi, simt agitatia, stresul, presiunea, bucuria si tristetea. E bine sa iti asculti copilul. El este un adult in devenire si printre copilariile debitate se mai ascund si "vorbe de om mare".

| miruna99 explică:

Care este mai frumoasa selena gomez sau demi lovato