| anonim_4396 a întrebat:

Voi, pe voi, va considerati maturi sau inca copii (dpdv psihic)?
Argumentati (dar nu pe scurt) de ce.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin ce am trecut în ultimii trei și ceva, mă consider o persoană care nu-și găsește liniștea sufletească.
Pa, pa.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ai argumentat dar pe scurt, trebuie sa fii mai explicita.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Am o inima de copil si creier de adult...depinde de situatie daca sunt copilaros sau fac pe seriosu'.big grin

| Zenit313 a răspuns:

Sunt blestemat cu o binecuvantare...
Sunt inca copil dpdv emotional, dar psihic consider ca sunt cat de cat matur!

Sunt asa pentru ca imi analizez reactiile si comportamentul si am avut un trecut special din mai multe puncte de vedere.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Zenit313):

Ce fel de trecut?

| Zenit313 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Nu vreau sa intru in detalii...
Dar pot sa spun ca a fost palpitant,aventuros,emotional,am intalnit persone foarte speciale si interesante...dar a fost de multe ori tragic si crud.
Bine si Rau...dus la extrem,un echilibru perfect! happy
Pot sa vorbesc despre bine.dar si despre rau, sunt tanar, nu am trecut prin toate, dar fata de altii, sunt cu 10 pasi inainte d.p.d.v al experientei de viata.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Zenit313):

Ia-o mai usor caci te ridici, exagerat, in slavi.
Un lucru important ce te poate invata viata, dupa o sumedenie de experiente acumulate (atat placute cat si neplacute) - este acela ca, in general, intelept este sa fii o persoana modesta(si ma refer la falsa modestie)...adica chiar si atunci cand stii ca ai cu "ce" sa stii totusi s-o tii pentru tine happy.

| Zenit313 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Tocmai de aceea nu am intrat in detalii...

| GeooSykes a răspuns:

Ma consider un copil fiindca asta sunt