| DaW a întrebat:

Credeti ca ne pica basmul si fabula?

12 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sper ca da...

| plasticsmile a răspuns:

Nu cred ca va mai pica basmul mult timp de acum incolo laughingaxeaza-te pe poezii.

| DaW explică (pentru plasticsmile):

Si ce trebuie sa scriu la poezi laughing? laughing dau funda

| piTiCcu a răspuns:

Fabula.

| SokarDax a răspuns:

Ar fi bine dar nu cred cav-a picastraight facelaughing

| DaW explică (pentru SokarDax):

Adica asa ne-au zis profi. happy

| adamcatalina a răspuns:

Cred ca va pica o poezie happy

| DaW explică (pentru adamcatalina):

Si ce scriu la poezie?straight face

| adamcatalina a răspuns (pentru DaW):

La poezia va trebui sa scrii 3 sinonime/antonime la niste cuvinte din poezie, sa explici rolul unui semn de puntuatie sau de ortografie, si cel mai probabil sa scrii rima, masura versurilor, si ritmul :*

| DaW explică (pentru adamcatalina):

Mersi:*

| Rus_Bobo_1998 a răspuns:

Sper sa nu!

| ursuletulrozaliu a răspuns:

Ar fi bine daca ar pica asa usor... sa nu ne dea realitate-fictiune sau relatia dintre autor-narator-persinaj... oricum bafta happy