| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca toti barbatii isi doresc femei 1, 75 m si 90-60-90? Dar cei care au o inaltime mai mica credeti ca viseaza la o femeie mai inalta decat ei?

6 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Dar tu n-ai alta treaba pe planeta decat sa te gandesti la ce vor barbatii? sau vrei sa-ti dedici viata multumind vreun cretinel?

| cokocosmy a răspuns:

Nu draga nu toti barbatii isi doresc femei 1, 75 m si 90-60-90. alti accepta fete sau femei asa cum sunt happy cunosc exemplu mama si tata tata are 1, 79 si mama 1, 63happy is de 18 ani impreuna
si cei mai scunzi nu toti viseaza la fete/ femei inalte amicul meu scund prefera fete mai scunde mai potrivite iar alti refera mai inalte depinde de fiecare gust happysucces

| bogz a răspuns:

Nu crede-ma cel putin pentru mine este groaznic sa fie o fata mai inalta decat mine.

| AlinPlaya a răspuns:

Cei mici de inaltime cred ca vor o femeie mai inalta pentru a arata ca sunt superiori thinking nu stiu...
eu vreau o fata peste 1.80 laughing deocamdata e ok, sper sa continui cu ea cat mai mult.

| darkhell217 a răspuns:

Nu intodeauna conteaza forma,atat cat aceea persoana te iubeste nu vad de ce ar conta asta,totusi eu mi a dori una mai mica decat mine,nu sa ma ia,ea in brate, ar fi ceva aiurea rau, probabil altora le ar placea sa aiba pe cineva mai mare decat marilea lor de exemplu daca aceasta ar fi 1 metru happy

| DomnulSarma a răspuns:

Nu prea, deoarece un barbat mai scund ca femeia nu se potriveste.