| Raduqweqt a întrebat:

Credeti ca voi intra la un liceu cu media 7, 63 și media mea fiind de 7, 58
Adică e diferența de 0, 05 profilul fiind de protecția mediului dar eu vreau sa ma mut pe alt profil mate info pot adică sa nu fie profil cu module sa nu pot sa ma mut dar și asa știu ca ma pot muta

2 răspunsuri:
| Dyalema a răspuns:

Media 7,63 a fost anul trecut. Anul acesta sunt alte medii. Poți încerca, baftă!

| Raduqweqt explică:

Ținându-se cont ca s-au luat note mari și ca este prima opțiune a mea pe fisa