| Girl0008 a întrebat:

Cum arata si cum s eimbraca si cum se poarta ( laughing ) o rockerita?confused
Fundă tongue

4 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Uratlaughing. sau depinde de persoanawinking

| AceOfSpades a răspuns:

Ca orice alt om normal. raised eyebrows

| Carmen_4042 a răspuns:

O rocker-ita are parul ciufulit bretonul lung peste ochi se imbraca cu lucruri inchise la culoare si blugi taiatilaughing si are un comportament nebun dar si maltios(rau)

| IFever a răspuns (pentru Carmen_4042):

Ceea ce ai descirs tu seamana a emo-core.rockeritzele se imbraca,dupa cum ai zis si tu,in negru,blugi negrii,tricouri cu nume de tupa,daca nu cu crani sau ma rog,dupa caz.

Cat despre freza, difera, unele au breton mai lung, dar nu peste ochi sau cel mai comun, par negru intins cu placa.ma rog, din nou, sunt baiat si am raspuns la intrebare, ceea ce descriu eu am observat la fetele din liceu, metaliste.