| Girl0008 a întrebat:

Cum se imbraca si cum se poarta o rockerita?
Fundă tongue!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Intrebarile astea tampite ma enerveaza...
vorbiti de parca toti rockerii sunt creaturi pe cale de disparitie care se imbraca numai in negru si stau retrasi de restul lumii!
Cum se imbraca si cum se poarta?
Se imbraca si se poarta cum vrea ea ...doar pentru ca asculta un anumit gen de muzica, asta nu o face o persoana diferita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa cum simte ea! Fara sa tina cont de ce spun cei din jur. Pai, ori iubim rock-ul, ori ce mama dracului facem? laughing
Fii tu insuti, si vei avea de castigat!
P.P. Doar manelistii nu pot dormi noaptea, gandindu-se ce dracu' sa poarte a doua zi, sau ce expresii sa foloseasca in vorbire laughing

| Girl0008 explică (pentru anonim_4396):

Nu e cazul... I`m so sorrywinking
Nu ascult manele laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Girl0008):

Just be yourself!winking Cine stie, cunoaste big grin

| Girl0008 explică (pentru anonim_4396):

Thx` this will make happy