| ParanoidKidu a întrebat:

Cum este informatica în clasa a IX-a la profilul mate-info intensiv info? Eu nu am făcut deloc informatică în gimnaziu şi aş vrea să mai ştiu dacă se reia de la zero. Mulţumesc

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Nu e deloc greu....asica depinde cat de atent esti si cu cata seriozitate tratezi aceasta materie... nici eu nu am facut informatica la generala si la mate info intensiv info m.am desurcat big grin

cum ziceam depinde de nivelul de atentie pe care il acorzi doar atat
bafta big grin