| AndreeaE a întrebat:

Cum este la stiinte ale naturi?big grin RASPUNS UGENT FUNDITA

Răspuns Câştigător
| NoisyDream a răspuns:

La stiinte e mai usor ca la mate-info dar putin mai greu decat la filo eu trec pe a10-a la stiinte si pot spune ca bag mate la greu 5 ore pe saptamana in rest stiintele adica bio, chimie si fizica am cate 2 ore din fiecare. Daca le ai un pic cu matematica si o inveti de la inceput ca sa nu pierzi sirul va fi foarte ok ca se recupereaza greu iti zic din experienta mea de anul asta fa-ti viata linistita. La fel si la celelalte. Pe restul materiilor in afara de romana nu se prea pune mare baza e lejer pe la orele alea. Depinde de liceu. In rest have fun ca la liceu e viata faina daca prinzi o clasa cu colegi calumea si cu diriga intelegatoare.

5 răspunsuri:
| vSorin a răspuns:

Mai ușor ca la mate-info și filo happy

| AnneKitten a răspuns (pentru vSorin):

Mai usor decat la filologie? :o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multa mate decat stiinte oh go on
Dar probabil depinde si de liceu.

| Zoey112 a răspuns:

Este destul de usor daca iti place chimia, fizica si biologia si mate happy

| blacktulip16 a răspuns:

Suuper