| indianopolis a întrebat:

Cum fac in asa fel incat liceul sa treaca repede? sunt abia in al doilea an!

1 răspuns:
| Leonard08 a răspuns:

"Stop Giving A F*ck"
Te duci la scoala doar ca sa te intalnesti cu prietenii. Nu iti faci temele. In ore stai si dormi(la propriu). Joci poker pe bani. Mai tragi cate un fu*ai in toaleta. Dupa aceea tragi un fum dupa scoala. Mai tragi chiulul la prima ora sa bei o cafea la cel mai apropiat bar/restaurant.
Dupa ce termini liceul in felu asta s-ar putea sa mai vrei laughing