| VIATAeGREA a întrebat:

Cum pot sa invat mai repede si mai usor nu prea am rabdare. trebuie sa invat cam mult pe maine. si nu am rabdare ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Poti sa bei lapte de capra [am auzit ca ajuta foarte mult] sau mai sunt multe metode de ex sa iti scrii pe o foaie verde de exemplu ce ai de invatat cu rosu sau ce culoare vrei... sau sa citesti de vreo 4-5 ori si dupa sa scrii ce ai retinut, si tot asa... sper ca te-am ajutat happy bafta la invatat

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Poti sa bei lapte de capra [am auzit ca ajuta foarte mult] sau mai sunt multe metode de ex sa iti scrii pe o foaie verde de exemplu ce ai de invatat cu rosu sau ce culoare vrei... sau sa citesti de vreo 4-5 ori si dupa sa scrii ce ai retinut, si tot asa... sper ca te-am ajutat happy bafta la invatatwinking

| Carina16 a răspuns:

Buna! Subliniaza cu creionul ce ti se pare esential si invata happy