| RobyAlexandru1997 a întrebat:

Cum sa invat mai usor si mai repede! va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Concentreaza-te pe ce ai de invatat.

| Saskesai a răspuns:

Po-ti sa-ti iei pastile, parca se numeau ''memo + '' nu mai stiu te duci tu la farmacie si ii zici sa iti dea pastile de invatat. Bine faza naspa este ca daca iei pastila azi isi va face efectu peste 1 luna, dar nu-i bai uneori mere si cand o iei. Dar cel mai bun mod e sa citesti propozitia de vreo 2-3 ori si reti big grin.

| florinrazvan a răspuns:

Sall cand am mult de invatat citesc de cateva ori si pe urma ma culc 2 ore dupa care ma apuc sa invat si retin imediat