| roxy1direction4ever a întrebat:

Cum sau cand invatati voi mai usor?

Răspuns Câştigător
| Oana65 a răspuns:

Pai trebuie sa fii calm! Eu in general invat citind lectia, sau daca e mai grea, scriind-o! Crede-ma, daca scrii vrand, nevrand iti intra ceva in cap! Funda?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Seara - noapte, iau notiţe, sintetizez şi folosesc procedeul mnemonic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uite un mic ghid, îți va folosi http://www.lecturirecenzate.ro/2012/08/03/teste-examene-1-motivatia/

| Remus13 a răspuns:

Eu invat cu calm si rabare, citesc lectia de 2-3 ori si repet.

| Viinnia-vanillia_Lala_1996 a răspuns:

Daca vrei sa inveti o lectie bine incearca sa citesti diseara ce ai de invatat si dimineata o sa-ti fie mai usor sa inveti pentru ca iti raman datele in cap