| LukaVocaloid a întrebat:

Daca am media 2 la purtare si mediile neincheiate la toate materiile, nu pot repeta anul? Stiu ca repet anul, acelasI an, eu fiind a 9 a o sa fac clasa a 9 a din nou, dar sunt sanse sa nu il pot repeta si sa raman cu 8 clase? Am tot primit diferite raspunsuri si nu sunt sigura

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu 2 la purtare ar trebui sa te exmatriculeze direct... ce naiba ai facut, ai violat vreo profesoara? laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru KodrutZ):

Vreun profesor frumușel. E fată! : ))

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cu media 2 la Purtare rămâi repetentă sad

NU te poţi înscrie la alt liceu!
Cel mult, deoarece rămâi repetentă, vei face iar cursurile acelu(e)iaşi an/clase la acelaşi liceu - sau, dacă ai NOROC să-ţi găseşti un liceu care să te accepte ( ceea ce NU cred ), eventual, te poţi transfera la alt liceu!

Toate cele bune.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că vei fi trimisă la o școală profesională. Iar, dacă nici acolo nu ești primită, atunci la... o școală de corecție (din cauza comportamentului).

| rockbluesman a răspuns:

Glumeam te lasa repetenta