| click7272 a întrebat:

Buna seara, sunt clasa a 8 a,raman corijent la romana,si la vreo 3, 4 materii cu media neincheiata,de corijenta stiu,trebuie in toamna,dar cu materiile cu medii neincheiate,ce fac, cand se dau sau cum, multumesc!

4 răspunsuri:
| Marius94_5839 a răspuns:

Si cine te ajuta sa te loghezi pe situ' asta?

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Eu stiu ca daca ramai la 3 materii corijent, ramai din start repetent fara sa mai te duci toamna..Si corijenta se da pe la sf veri..Asa este la noi la scoala ca le-a spus la 2 colegi de ai mei care tot asa ramasese corigenti.Succes.Fundabig grin

| click7272 explică (pentru кเ๔๔๓เץt):

Pai eu raman decat la romana, la alelalte cu media neincheiata. oriqm mersi