| mihaela8005 a întrebat:

Daca am media ex 8.02 si eu vreau sa intru la ex victor babes, iar media de admitere este mai mare decat media mea am sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| Robyi11 a răspuns:

Da sansele sunt maricele avand in vedere ca nu multi copi mai studiaza mult liceele cun medi de admitele mari fac compromise de ex un liceu cu medie 9 accepta si cu 8 etc...
Deci ai sanse bunicele sa intri.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca in anul cand vrei sa intri nu ai media de intrare, care sa te situeze in numarul de locuri, nu o sa intri. Media se schimba an de an, dar nu foarte mult. S-ar putea sa fie mai mica acum si pe viitor, avand in vedere mosul de calculare.

| neutrino a răspuns:

Nu, nu ai cum sa intri in fata celorlalti ce au medii mai mari ca a ta.

| DomnuGamerYT a răspuns:

Sunt in clasa a 6-a dar am un prieten care a intrat la victor babes.Trebuie sa ai media neaparat cat iti cere! Asa stiu de la acel prieten.