| Puff9222 a întrebat:

Daca intru la ase la a 3a optiune, dupa ce se mai retrag unii candidati as putea urca pana la a 2a optiune de exemplu? Ca nu am gasit nicaieri treaba asta

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti intra doar daca ai avea media necesara, respectiv mai mare ca a ultimului intrat la a doua optiune.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate!
Evident, dacă ai media necesară - dacă sunt alţi candidaţi cu medie mai mare decât a ta, atunci vor fi admişi ei la acea opţiune/specializare...

Toate cele bune.