| andrea334 a întrebat:

Daca ma duc la stiinte sociale pot sa devin psiholog? Ce materii ai la scoala? Care e cel mai bun liceu de stiinte sociale din Cluj?

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Da, stiintele sociale te ajuta enorm pentru a deveni psiholog. Stiu ca este Col. Nat George Barnitiu si Col. Nati. George Cosbuc. Iti recomand sa faci si niste voluntariat pe timpul liceului pentru ca iti va fi de folos!

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Psiholog devii doar cand studiezi psihologia si ai dreptul sa practici profesia. Ai nevoie de cultură generala si de bac pentru a fi admis/a la facultate.