| Black_Mike_1999 a întrebat:

Daca urmez profilul stiinte sociale, pot da la facultatea de informatica?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La informatica ai nevoie de matematica M1 la un nivel destul de avansat. De dat la facultate poti da, intrebarea e daca vei face fata

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar poti sa te duci la facultatea asta si fara sa mergi la stiinte sociale.

| ElenaSA a răspuns:

Da, desigur ca poti da, nu te opreste specializarea. Daca esti bine pregatit poti sa si intri acolo unde doresti. Succes!