| DorianGheorghe07 a întrebat:

Daca vreau sa ma duc la scoala de politie dupa liceu, conteaza ce profil termin? Adica daca sunt pe turism si alimentatie si iau bacul pot sa ma duc la scoala de politie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu conteaza profilul liceului terminat, conteaza doar diploma de bacalaureat, indeplinirea conditiilor cerute si reusita la admitere.
Totusi un profil de filologie sau stiinte sociale te ajuta la admitere.

3 răspunsuri:
| Drsss a răspuns:

Da, nu contează liceul și profilul, contează sa iei bacul, atât.

| DorianGheorghe07 explică (pentru Drsss):

Deci nu conteaza ca sunt pe turism si alimentatie si bacul va fi m2 la matematica? Adica eu trebuie doar sa iau bacul?

| DorianGheorghe07 explică (pentru DorianGheorghe07):

Si trebuie vreo diferenta la bac ceva?