| Hitback a întrebat:

De ce apa are memorie? [ vreau un raspuns cat mai scurt si explicit] Multumesc.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

De trefla, ce intrebare mai poate sa fie si asta.

| Hitback explică (pentru ÎnȚeLePTU1):

E o intrebare pentru cei destepti dar, cum tu nu esti. ce sa raspunzi si tu : de trefla.

| stlucian a răspuns (pentru Hitback):

Ma bucur ca "ai taiat popa de trefla cu asu`de trefla" o expresie de la un joc de carti thumbs up
Sa stii ca bunicul meu, Dumnezeu sa-l odihneasca, avea o vorba:
Nu sta in fata taurului, nu sta in spatele calului si nici intr-o parte-a prostului ca se ia! thumbs up

| Hitback explică (pentru stlucian):

laughing ti-as da funda pentru commu sta ca e foarte adevarat! happy

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns (pentru Hitback):

Ai tu prostie in cap de aia pui intrebari stupide.