| Vladuca a întrebat:

De ce la scoala ne baga 16 materii dinte care 10 sunt aproape daca nu chiar inutile.
Dupa parerea mea noua ar trebui sa ni se predea doar vreo 6 materii care sa le stim bine acestea sunt:
-Romana
-Matematica
-Biologia
-Chimia
-Fizica
-Sportul
Restu sunt doar pierdere de vreme si de timp.

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Trebuie cultura generala. Ai nevoie sa stii limbile straine, istoria, geografia.

| Vladuca explică (pentru AC4S4):

A da Istoria si Geografia Engleza sigur nu voi pleca din Tara asa ca.

7 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Inclusiv engleza?

| Vladuca explică (pentru ALGator):

Ce e cu engleza

| ALGator a răspuns (pentru Vladuca):

Ai scos-o dupe listă.

| Desireღ a răspuns:

Pui sportul și nu pui engleza / franceza sau istoria și geografia rolling on the floor)
Te înțeleg, Ed. Tehnologică este inutilă, hai să ieșim în stradă să nu se mai predea.

| Snickers1 a răspuns:

Si engleza, geografia? Sa te vad eu daca ajungi in Londra, nu o sa stii sa vorbesti cu nimeni pentru ca tu nu ai invatat engleza si o sa crezi ca esti in Africa sau China pentru ca nu sti nici geografia

| Vladuca explică (pentru Snickers1):

Scuze am uitat de Geografie si Istorie si stai tu calm ca nu o sa merg eu in viata mea in Londra asa ca