| magicone a întrebat:

De curand mi-am cumparat apa de gura Listerine.Pana acum nu am mai folosit si as vrea sa stiu cum se foloseste.

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Apa de gura e folosita pentru gargara. Dupa ce te speli pe dinti, asa e recomandabil, iei o gura de apa si.te clatesti, intr-un fel. Apa de gura ajunge unde periuta nu poate.

Răspuns utilizator avertizat
| VasiDobie a răspuns:

O iei in gura, te clatesti si o arunci tongue

| IceBil a răspuns:

Te speli pe dinti in mod obisnuit apoi iti torni in capac apa de gura si clatesti foarte bine si zgomotos gura, vreo 30 de secunde. Nici nu cred ca rezisti mai mult, pentru ca e foarte, foarte mentolata. Ai senzatia ca iti ia gura foc laughing

| anonimaM a răspuns:

Dupa ce te speli pe dinti, iei o gura de apa de asta si te clatesti timp de un minut, dupa care o scuipi, dar dupa nu trebuie sa te clatesti cu apa ca nu mai are efect. Ar trebui sa aiba capacul o masura, sa torni in capac pana la acea masura.

| vladsteaua a răspuns:

Prima data spalate cu pasta de dinti ca si pana acuma si dupa ia o gura de listerine si faci gargara! simplu

| Batman79 a răspuns:

Si ti-e frica s-o bagi in gura? laughing