| AnonimuSsS007 a întrebat:

Deci. eu as vrea sa castig niste bani. pot zice ca stiu matematica. vreau sa ajut copii de clasele 5-8 unde credeti ca as putea sa le radpund copiilor la probleme? Va rog farfara batjocuri!!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La vârsta asta, dacă vrei să ajuți pe cineva, atunci, ajută-l de drag! Din dorința de a face un bine, nu de a beneficia de vreun interes. Fiindcă, micuțule, nu ai tu atâta experiență, atât profesionalism, încât să poți pretinde astfel de lucruri.
Tu ai fi de acord să plătești un copil, care să-ți dea niște meditații la limba română? Poate că, totuși, o să găsești pe cineva, cu care să faci schimb de cunoștințe.

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Eu cred ca poti.

| VeveAnn a răspuns:

Pai nu prea cred ca o sa reusesti.Mai ales ca multi prefera sa faca pregatire cu profesor deci ai slabe sanse.Eu zic sa nu te bazezi pe astawinking

| AnonimuSsS007 explică:

Va multumesc mult tuturor dar flores ai fb sau id de :*! mess? Te respect.

| floresdemayo a răspuns (pentru AnonimuSsS007):

Aoleu, tocmai pe mine m-ai ales să facem matematică? Ce facem, ne dăm meditații reciproc?
Din matematică, mai știu doar ce înseamnă verticală și orizontală. laughing

| Gizăz a răspuns (pentru floresdemayo):

Eu cred că ţi-a văzut poza şi a zis că eşti hot! laughing Dar te-ai prins şi tu de asta.