| florynuk a întrebat:

Cum as putea sa castig niste bani in plus? locuiesc intr-un oras mic. singura posibilitate este internetul. daca puteti va rog sa ma ajutati pentru ca parintii mei au niste probleme cu banii si nu stiu cum as putea sa-i ajut. multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| mimike12 a răspuns:

Daca te inetereseaza, eu fac bani pe net cu ptc, paid to clic site, e o afacere mai mult pe termen lung, dar daca ai rabdare si esti harnic, poti sa faci si bani frumos din asta. daca te intreseaza mai multe info lasa-mi un mesaj.

| tiriboxi a răspuns:

Buna daca cei care au raspuns inaintea mea au avut o solutie la problema ta este foarte bine si sint bucuros ca te-au putut ajuta daca nu esti multumit cu raspunsul trmite-mi un mesaj la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com sau tel0765948501

| mynameisseby a răspuns:

Pai vezi daca te poti inscrie la un restaurant ca chelner saau... barman ia-ti slujbe usoare pentru adolescenti nu e greu de gasit!

| AVON_7666 a răspuns:

Reprezentant avon

poti castiga destui bani

+ poti devenii lider si casitigi si mai mult

da-mi add avon.romania1 eu te voi ajuta

| GetCash a răspuns:

Afla azi cum poti sa faci bani pe net prin inscriere gratis in numai cateva minute pe net pe zi! Poti sa iti faci propria ta afacere online cu numai cateva clickuri si o sa faci bani pe net.Mai multe detalii gasesti aici: http://facibanipenet.ro

| oriflame_4869 a răspuns:

Pai te poti inscrie si la oriflame, poate nu stiu prea multe detalii, crede-ma ca poti afla mai multe detalii si pe urma poti hotari, crede-ma ca nu e greu sincer. daca vrei detalii hai la o discutie cutza_ingerash. promit ca nu vei regreta

| oriflame_4869 a răspuns:

Adauga id-ul meu cutza_ingerash